Versija drukāšanai

Novembrī Gulbenes novada Stāķos SIA “LAR&CO” ir atvērusi jaunu LaTS veikalu. Veikala vadītājs Aivars Rēpelis, kas LaTS veikalu tīklā strādā jau piecus gadus, ir sekmējis vairāku LaTS veikalu atvēršanu. Tā kā Aivaram ir iekrāta veikalu atvēršanas pieredze, tad uzreiz bija skaidrs, kas jādara, proti, veikalam jābūt labi izgaismotam un ar jauniem un ērtiem plauktiem. Par veikala atvēršanā ieguldīto darba apjomu Aivars īsi piebilst: “Trīs nedēļas, un viss kārtībā!”

LaTS tīkls jau ir kļuvis pietiekami pazīstams, un pircējiem patīk šeit iepirkties. Kā jau ierasts, LaTS atbalsta vietējos Gulbenes novada ražotājus, piemēram, lielā cieņā ir Ozolkalna kulinārija.

Stārķos atvērtajā LaTS veikalā ir iespējams izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti, ar kuru var iegādāties dažādas preces par izdevīgākām cenām, kā arī uzkrāt naudiņu nākamajiem pirkumiem. Aivars norāda: “Daudziem mūsu pircējiem ir iepatikusies LaTS Drauga karte. Tāds patīkams, mazs plusiņš.” Savukārt par vietējo pircēju ieradumiem Aivars piebilst: “Nav jau tā, ka svētkos pircēju ir vairāk. Nāk tad, kad ir nauda.”