Versija drukāšanai

Apsveicam iecavniekus! 12. novembrī Iecavā, Baldones ielā 28 tika atvērts jauns LaTS veikals.  Veikala īpašnieki SIA “Pie Tatjanas” LaTS tīklam pievienojās pirms diviem gadiem, un šis ir uzņēmuma trešais LaTS veikals. Jaunās veikala telpas piedzīvojušas renovāciju, kļuvušas gaišākas, patīkamākas un pilnīgiatbilst LaTS veikalu tīkla vizuālajām vadlīnijām. Salīdzinot ar iepriekšējām veikala telpām, šajā 120 kvadrātmetru plašajā tirdzniecības zālē iepirkšanās ir manāmi ērtāka, un pircēji to novērtē.

Aizvien vairāk un vairāk LaTS veikalos parādās LaTS draugu kartes. Arī šajā jaunatvērtajā Iecavas veikalā var iepirkties un krāt LaTS naudu LaTS drauga kartē. Drauga kartes īpašnieks no katra pirkuma LaTS veikalos veido uzkrājumu savā LaTS kartē. Uzkrāto summu var izmantot ikdienišķiem pirkumiem LaTS veikalos vai iepriecināt sevi un sev mīļos svētku reizēs ar kādu gardumu.

Uz jautājumu par 2015. gada plāniem Iecavas veikala īpašnieki atbild gaužām cilvēcīgi – tad jau redzēs, taču neizslēdz iespēju, ka jaunais veikals tiks paplašināts: “Tad jau redzēs, kā bizness iegrozīsies… Tikko pārvācāmies uz jaunām telpām, un vecās telpas palika tukšas. Iespējams, izremontēsim vecās telpas, kas atrodas tajā pašā mājā, kurjaunais LaTS veikals, un savienosim abas telpas vai uztaisīsim jaunā veikala paplašinājumu.”

Novēlam visiem tīkla dalībniekiem saglabāt tikpat vieglu un pozitīvu skatu uz ikdienu!