Versija drukāšanai

Pa Alūksnes apvidu senos laikos ir vedis tirdzniecības ceļš no Gaujas baseina uz Pleskavas un Novgorodas zemēm. Savukārt 1903. gadā uzbūvētā šaursliežu dzelzceļa līnija Stukmaņi–Gulbene–Alūksne–Ape–Valka padarīja Alūksni par vēl nozīmīgāku tirdzniecības centru.

            Vēsture ir vēsture. Bet kas tagad notiek Alūksnes novada tirdzniecības attīstībā? Ar prieku ziņojam, ka 2016. gada 11. oktobrī Alūksnē, Torņa ielā 2a ar SIA „Rijupe” gādību ir atvērts jauns LaTS veikals. Veikala pārkārtošanā ieguldīts liels darbs un pūles. Veikala īpašniece Ina Podziņa ar lepnumu stāsta: „Mēs nesen nopirkām šo veikalu, tāpēc veikals ir pilnīgi jauns un pārmaiņas ir pamatīgas. Veikts remonts un nomainīts veikala aprīkojums: plaukti, stendi, vitrīnas. Veikalam ir jaunas reklāmas un izkārtnes!” 

            Arī šoreiz var izmantot Raiņa vārdus un skaisti teikt, ka pastāvēs, kas pārvērtīsies. Un tā ir taisnība, jo uzņēmumam ir jādzīvo laikam līdzi, proti, veikaliem jākļūst arvien ērtākiem, preču klāstam jābūt ne tikai plašākam, bet arī reģiona patērētāju vajadzībām atbilstošam.

            Par populārākajām precēm veikalā Ina Podziņa ar smaidu saka: „Tie ir LaTS maisiņi, „Rudens baltmaize”!”

            Alūksnē atvērtajā LaTS veikalā var izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti, ar kuru iespējams iegādāties dažādas preces par izdevīgākām cenām, kā arī uzkrāt naudiņu nākamajiem pirkumiem. Ina Podziņa: „Šī karte ir trešā vairāk pirktā prece mūsu veikalā, un tas nozīmē, ka mums būs daudz lojālu pircēju!”