Versija drukāšanai

Pagājušā gada 22. decembrī ar SIA „Roze MJ” gādību ir atvērts jauns LaTS veikals „Zīle”. Tas atrodas Siguldas novada Allažu pagastā, Zaļkalnes ielā 3a.

            SIA „Roze MJ” pārstāvis Jānis stāsta: „Iepriekš tur ir bijusi sen būvēta māja, kas bija paredzēta veikalam. Ilgus gadus tur nekā nebija. Protams, var jau teikt, ka tukša vieta ilgi nestāv brīva, tomēr šai vietai šis teiciens ir galīgi neatbilstošs. Tagad gan viss ir kārtībā, jo ēka tika nopirkta, paplašināta un ierīkots LaTS veikals. Veikala platība ir 150 m2.”

            Par veikala iekārtošanu Jānis piebilst: „Tā kā tas ir ne pirmais un ne pēdējais atvērtais veikals, tad iekrātā pieredze ir ļāvusi visu paveikt diezgan ātri un bez lielām grūtībām. Viss pazīstams. Vairs nav jautājumu par to, kā un kur ir kaut kas jānovieto. Galu galā veikala iekārtošana jau arī nav nekāda senlaiku pils restaurācija.”

            Kādi ir vietējo pircēju paradumi? Jānis ar smaidu saka: „Pagaidām nekas specifisks, tikai pārtiku pērk vairāk nekā alkoholu.”

            LaTS veikalā Allažu pagastā ir jūtamas arī vietējās vēsmas, proti, pircējiem tiek piedāvāti Straupes maiznīcas konditorejas izstrādājumi: smalkmaizītes, plātsmaizes, tortes un kūkas. Ģaļa? Kā gan bez tās, turklāt ir arī vietējā Zemzares gaļas kombināta žāvējumi. Par sadarbību ar vietējiem ražotājiem Jānis piebilst: „Tā kā veikals ir atvērts samērā nesen, pagaidām nav bijusi liela vietējo ražotāju un zemnieku interese, taču tas mainās. Un visi ir aicināti pieteikties un interesēties par savas produkcijas tirgošanas iespējām šajā veikalā.”

            Arī Allažos LaTS veikalā ir iespējams izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti. Jānis: „Drauga kartes var izmantot, jo ir kases sistēma. Pie veikala sienas arī ir liela reklāma par iespēju iegādāties šo karti un izmantot izdevīgākiem pirkumiem. Uz veikala atklāšanu pircēji šo karti varēja saņemt dāvanā — bez maksas.”