Versija drukāšanai

Nupat pēc vērienīgas rekonstrukcijas durvis pircējiem ir vēris LaTS veikals Slokas ielā 130a, Rīgā. SIA “Anada” valdes locekle Agita Vanaģele skaidro, ka veikals bija gan fiziski, gan morāli novecojis, tāpēc tika pieņemts lēmums spert būtisku soli un veikt rekonstrukciju.

“Tagad veikalā ir nomainīti plaukti, iekārtas, kases sistēma, interjers – būtībā viss!” stāsta Agita.

Veikals Slokas ielā 130a ir viens no četrpadsmit Agitas LaTS veikaliem. Ar saviem veikaliem Agita ir LaTS tīklā kopš pirmās LaTS tīkla pastāvēšanas dienas, taču pieredze veikalu un uzņēmuma vadībā ir uzkrāta jau vairāk nekā 20 gadu gaitā.

Agita atzīst, ka pēdējā laika lielākais pārbaudījums ir atrast labus darbiniekus – cilvēkus, kas prot un ir gatavi strādāt ar klientiem. Cilvēkus, kas prot izskaidrot, palīdzēt – tādus, kam ir vēlēšanās strādāt un piemīt spēja komunicēt ar dažādiem pircējiem.

Atbildot uz jautājumu, kas ir grūtāk – atvērt pirmo vai četrpadsmito veikalu, Agita ar smaidu atzīst, ka pirmo veikalu gan atvērt, gan uzturēt ir bijis grūtāk.

“Ir svarīgi visu izrēķināt un saprast, ka darbs un līdzekļi būs vajadzīgi ne tikai veikala atvēršanai, bet arī veikala uzturēšanai – plauktu piepildīšanai ar kvalitatīvu produktu sortimentu.”

Ja kāda pavasarīga pastaiga vai riteņbrauciens aizved līdz Pārdaugavai, aicinām ikvienu iegriezties LaTS veikalāSlokas ielā 130a!